Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Novi proizvod
13 Stavka kom
Upozorenje: posljednji komad na skladištu!
Datum dostupnosti:
|
✅ besplatna dostavadostava od 4,50 € |
✅ dostava sljedeći dan |
✅ 30 dana za besplatan povrat |
✅ 99 % zadovoljnih kupaca |
✅ preko 150 000 proizvoda na skladištu i po sjajnim cijenama |
✅ besplatna dostava od 60,00 € |
|
✅ transparentna cijena Najniža cijena u posljednjih 30 dana je 22,69 € Popusti se računaju od originalne cijene. Besplatna dostava računa se nakon odbitka kodova za popust. Želite li da vam nijedan popust ne promakne? Prijavite se na newsletter na kraju stranice. |

| Model/ka | visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S |
|---|---|
| Materijal | umjetno vlakno |
| Sastav | 80 % poliamid, 20 % Lycra XLife |
| Pranje | 30°C |
| Glačanje | ne |
| Sušilica | ne |
| Proizvođač | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058716315 |
Ulovite svoj razigrani komad od brenda Dedoles.
Slovački brend Dedoles osnovan je 2011. godine, a naziv Dedoles nastao je spajanjem riječi „dedo“, koji je za osnivača brenda bio simbol mudrosti, i „les“, u smislu univerzalnih principa koji vrijede u prirodi i poslovnoj džungli.Brend je tijekom svog postojanja proširio poslovanje ne samo na Češku, već i na druge zemlje Europe, a u njegove vesele komade odijevaju se žene, muškarci i djeca.Osim donjeg veša za male i velike, Dedoles u ponudi ima i grudnjake i ikonoske vesele čarape.
| Model/ka | visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S |
|---|---|
| Materijal | umjetno vlakno |
| Sastav | 80 % poliamid, 20 % Lycra XLife |
| Pranje | 30°C |
| Glačanje | ne |
| Sušilica | ne |
| Proizvođač | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058716315 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
Pažljivo biramo proizvode na koje se možete osloniti
Za vas i za okoliš
Mogućnost povrata unutar 30 dana
100 % proizvoda na skladištu