Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Novi proizvod
5 Stavka kom
Upozorenje: posljednji komad na skladištu!
Datum dostupnosti:
| ŽENSKE GAĆICE | ||
| VELIČINA | OBUJAM STRUKA (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 29 |
| M | 70-80 | 30,5 |
| L | 80-90 | 35,5 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-115 | 39 |
✅ 5,50 € po komadu |
|
✅ besplatna dostavadostava od 4,50 € |
✅ dostava sljedeći dan |
✅ 30 dana za besplatan povrat |
✅ 99 % zadovoljnih kupaca |
✅ preko 150 000 proizvoda na skladištu i po sjajnim cijenama |
✅ besplatna dostava od 60,00 € |
|
✅ transparentna cijena Najniža cijena u posljednjih 30 dana je 16,49 € Popusti se računaju od originalne cijene. Besplatna dostava računa se nakon odbitka kodova za popust. Želite li da vam nijedan popust ne promakne? Prijavite se na newsletter na kraju stranice. |

| Model/ka | visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Sastav | 95 % pamuk, 5 % elastan |
| Unutarnji sloj za dodir | pamučni pletivo |
| Guma | klasična |
| Pranje | 40°C |
| Glačanje | da |
| Sušilica | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
| Model/ka | visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Sastav | 95 % pamuk, 5 % elastan |
| Unutarnji sloj za dodir | pamučni pletivo |
| Guma | klasična |
| Pranje | 40°C |
| Glačanje | da |
| Sušilica | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
391 ljudi je kupilo
Recenzije na stranom jeziku prevedene su pomoću prevoditelja DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
3PACK dámské kalhotky Nedeto černé (3NK01) - Velikost : L
Objednala jsem si vel L. Bohužel jsem měla vzít větší
175cm, 67kg
Češka Republika
kalhotky
Doporučuji, kvalitní materiál, rychlé dodání
Češka Republika
černé kalhotky
Příjemný materiál, perfektně sedí
Češka Republika
Černe kalhotky Nedeto
Klasické kalhotky, doporučuji
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Bezešvé kalhotky pro běžné nošení. Díky dotykovce z merina budete v suchu, i když se zpotíte nebo máte silnou ovulaci.
Pažljivo biramo proizvode na koje se možete osloniti
Za vas i za okoliš
Mogućnost povrata unutar 30 dana
100 % proizvoda na skladištu