Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Novi proizvod
109 Stavka kom
Upozorenje: posljednji komad na skladištu!
Datum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI - MUŠKARCI | ||
| MUŠKE BOKSERICE/SLIPOVI | ||
| VELIČINA | OBUJAM STRUKA (CM) | NENAPETI STANJE (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 15,48 € po komadu |
|
✅ besplatna dostavadostava od 4,50 € |
✅ dostava sljedeći dan |
✅ 30 dana za besplatan povrat |
✅ 99 % zadovoljnih kupaca |
✅ preko 150 000 proizvoda na skladištu i po sjajnim cijenama |
✅ besplatna dostava od 60,00 € |
|
✅ transparentna cijena Najniža cijena u posljednjih 30 dana je 30,95 € Popusti se računaju od originalne cijene. Besplatna dostava računa se nakon odbitka kodova za popust. Želite li da vam nijedan popust ne promakne? Prijavite se na newsletter na kraju stranice. |

| Model/ka | visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Sastav | 100 % pamuk |
| Guma | tkana |
| Pranje | 40°C |
| Glačanje | da |
| Sušilica | ne |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253446 |
| Model/ka | visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Sastav | 100 % pamuk |
| Guma | tkana |
| Pranje | 40°C |
| Glačanje | da |
| Sušilica | ne |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253446 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pažljivo biramo proizvode na koje se možete osloniti
Za vas i za okoliš
Mogućnost povrata unutar 30 dana
100 % proizvoda na skladištu