Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Novi proizvod
538 Stavka kom
Upozorenje: posljednji komad na skladištu!
Datum dostupnosti:
| NEDETO | ||
| MUŠKE BOKSERICE/SLIP | ||
| VELIČINA | OBUJAM STRUKA (CM) | NENAPETI STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 12,39 € po komadu |
|
✅ besplatna dostavadostava od 0 |
✅ dostava sljedeći dan |
✅ 30 dana za besplatan povrat |
✅ 99 % zadovoljnih kupaca |
✅ preko 150 000 proizvoda na skladištu i po sjajnim cijenama |
|
✅ transparentna cijena Najniža cijena u posljednjih 30 dana je 61,94 € Popusti se računaju od originalne cijene. Besplatna dostava računa se nakon odbitka kodova za popust. Želite li da vam nijedan popust ne promakne? Prijavite se na newsletter na kraju stranice. |

| Model/ka | visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Sastav | 95 % pamuk, 5 % elastan |
| Guma | tkana |
| Nogavice | duže |
| Pranje | 40°C |
| Glačanje | da |
| Sušilica | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473130679 |
| Model/ka | visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Sastav | 95 % pamuk, 5 % elastan |
| Guma | tkana |
| Nogavice | duže |
| Pranje | 40°C |
| Glačanje | da |
| Sušilica | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473130679 |
1 437 ljudi je kupilo
Recenzije na stranom jeziku prevedene su pomoću prevoditelja DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
boxerky Nedeto
Velmi mě překvapilo, že i pro nás s větší váhou nakoupím takové slušivé boxerky. Kvalita TOP
Češka Republika
5PACK pánské boxerky Nedeto nadrozměr
Super
Češka Republika
boxerky Nedeto
Jsem velmi spokojený s kvalitou.
Slovačka
Muške bokserice Nedeto (5NBX001)
Visoka zadovoljnost, izvrstan materijal
Slovačka
5PACK muške bokserice Nedeto prevelike crne
Udobne bokserice
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pažljivo biramo proizvode na koje se možete osloniti
Za vas i za okoliš
Mogućnost povrata unutar 30 dana
100 % proizvoda na skladištu