Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Novi proizvod
81 Stavka kom
Upozorenje: posljednji komad na skladištu!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE / SLIP | ||
| VELIČINA | OBUJAM STRUKA (CM) | NENAPETI STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ besplatna dostavadostava od 4,50 € |
✅ dostava sljedeći dan |
✅ 30 dana za besplatan povrat |
✅ 99 % zadovoljnih kupaca |
✅ preko 150 000 proizvoda na skladištu i po sjajnim cijenama |
✅ besplatna dostava od 60,00 € |
|
✅ transparentna cijena Najniža cijena u posljednjih 30 dana je 17,73 € Popusti se računaju od originalne cijene. Besplatna dostava računa se nakon odbitka kodova za popust. Želite li da vam nijedan popust ne promakne? Prijavite se na newsletter na kraju stranice. |

| Model/ka | visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M |
|---|---|
| Materijal | pamuk, modal |
| Sastav | 47 % pamuk, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | tkana |
| Nogavice | kraće |
| Pranje | 30°C |
| Glačanje | da |
| Sušilica | ne |
| Proizvedeno u ČR | da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
| Model/ka | visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M |
|---|---|
| Materijal | pamuk, modal |
| Sastav | 47 % pamuk, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | tkana |
| Nogavice | kraće |
| Pranje | 30°C |
| Glačanje | da |
| Sušilica | ne |
| Proizvedeno u ČR | da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
1 416 ljudi je kupilo
Recenzije na stranom jeziku prevedene su pomoću prevoditelja DeepL.
| 5 |
|
19x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Nic
Pro:
Kvalita
Cena
Češka Republika
Pohodlné, příjemný materiál. Raději bych bez tak výrazného napisu, takové jsem v nabídce s modalem nenašel. To je ale jen subjektivní názor.
Češka Republika
Pro:
Skvěle padnou
Češka Republika
Styx je osvedcena kvalita. Nakupuji pravidelne.
Češka Republika
Boxerky
perfektně sedí, příjemný materiál
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Pažljivo biramo proizvode na koje se možete osloniti
Za vas i za okoliš
Mogućnost povrata unutar 30 dana
100 % proizvoda na skladištu