Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Novi proizvod
509 Stavka kom
Upozorenje: posljednji komad na skladištu!
Datum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI | |
| ŽENSKE MENSTRUALNE GAĆICE | |
| VELIČINA | OBUJAM BOKOVA (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ besplatna dostavadostava od 4,50 € |
✅ dostava sljedeći dan |
✅ 30 dana za besplatan povrat |
✅ 99 % zadovoljnih kupaca |
✅ preko 150 000 proizvoda na skladištu i po sjajnim cijenama |
✅ besplatna dostava od 60,00 € |
|
✅ transparentna cijena Najniža cijena u posljednjih 30 dana je 22,69 € Popusti se računaju od originalne cijene. Besplatna dostava računa se nakon odbitka kodova za popust. Želite li da vam nijedan popust ne promakne? Prijavite se na newsletter na kraju stranice. |

| Model/ka | visoka je 175 cm, teška 51 kg i nosi veličinu S |
|---|---|
| Materijal | Viskoza (od bambusove celuloze) |
| Sastav | 95 % viskoza (od bambusove celuloze), 5 % elastan |
| Unutarnji sloj za dodir | merino vuna |
| Boja sloja za dodir | crna |
| Guma | tkana |
| Pranje | 30°C |
| Glačanje | ne |
| Sušilica | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
Udobne menstrualne gaćice klasičnog kroja prikladne su za svakodnevno nošenje tijekom srednje jake menstruacije.Osigurajte si osjećaj sigurnosti i suhoće zahvaljujući merino vuni u upijajućem sloju.
Uvijek pogledajte tablicu veličina kod svake marke i birajte prema njoj.Menstrualne gaćice imaju različitu upijajuću moć – provjerite kupujete li one prave.Neke služe samo kao osiguranje, neke su prikladne i za jaku menstruaciju (Kako odabrati menstrualne gaćice).
Sastav:
Proizvedeno u Turskoj.
Dodatne informacije pronađite u članku Kako se brinuti o menstrualnim gaćicama.
Izvorno češka marka Pietro Filipi šivala je uglavnom poslovnu odjeću, koju su zbog njenog stila i kvalitete zavoljeli ne samo češki, već i strani kupci.Dobro ime marke ostalo je u svijesti ljudi do danas.Donje rublje Pietro Filipi nastavlja tradiciju kvalitetnih proizvoda s modernim dizajnom.
| Model/ka | visoka je 175 cm, teška 51 kg i nosi veličinu S |
|---|---|
| Materijal | Viskoza (od bambusove celuloze) |
| Sastav | 95 % viskoza (od bambusove celuloze), 5 % elastan |
| Unutarnji sloj za dodir | merino vuna |
| Boja sloja za dodir | crna |
| Guma | tkana |
| Pranje | 30°C |
| Glačanje | ne |
| Sušilica | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
483 ljudi je kupilo
Recenzije na stranom jeziku prevedene su pomoću prevoditelja DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Úžasné menstruační kalhotky
Mnohem lepší, než vložky nebo tampony
Češka Republika
Menstruační kalhotky PF
Byla jsem hodně spokojena, ze všech MS kalhotek co doma mám jsou opravdu nejprodyšnější, měkoučký a pohodlný. Nikde mě neškrtí.
Češka Republika
Doporučuji!
Kalhotky jsou pohodlné a líbí se mi, že jsou udržitelné. Plní funkci a pomáhají mi žít víc ekologicky. Údržba je velmi jednoduchá. myslím, že je to super koncept a jsem ráda, že to dělá čím dál více firem v ČR.
Češka Republika
Menstruační kalhotky
S kalhotkami jsem byla velice spokojená, normálně nosím jiný střih, ale tento vyšší mi v kombinaci s elegantním stylem vůbec nevadil a naopak mi přišlo, že mi sluší. A co se týče kvality, také jsem byla mile překvapena. U jiných kalhotek už se mi stává, že po nějaké době necítím 100% suchost a to u PF se nestalo. Materiál opravdu skvělý!
Češka Republika
Doporučuji
Kalhotky jsou super, nejvíc se mi líbí materiál a vyšší pas :)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Pažljivo biramo proizvode na koje se možete osloniti
Za vas i za okoliš
Mogućnost povrata unutar 30 dana
100 % proizvoda na skladištu