Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Novi proizvod
2043 Stavka kom
Upozorenje: posljednji komad na skladištu!
Datum dostupnosti:
| ŽENSKI MENSTRUALNI KUPAĆI KOSTIMI | ||
| VELIČINA | OBUJAM BOKOVA (CM) | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|---|
| 2XS | 61 | 84-86 |
| XS | 66 | 89-91 |
| S | 71 | 94-96 |
| M | 76 | 99-101 |
| L | 81 | 104-106 |
| XL | 86 | 109-111 |
| XXL | 91 | 114-116 |
| 3XL | 99 | 119-124 |
| 4XL | 107 | 127-132 |
| 5XL | 115 | 135-140 |
| 6XL | 123 | 143-148 |
|
✅ besplatna dostavadostava od 4,50 € |
✅ dostava sljedeći dan |
✅ 30 dana za besplatan povrat |
✅ 99 % zadovoljnih kupaca |
✅ preko 150 000 proizvoda na skladištu i po sjajnim cijenama |
✅ besplatna dostava od 60,00 € |
|
✅ transparentna cijena Najniža cijena u posljednjih 30 dana je 28,06 € Popusti se računaju od originalne cijene. Besplatna dostava računa se nakon odbitka kodova za popust. Želite li da vam nijedan popust ne promakne? Prijavite se na newsletter na kraju stranice. |

| Model/ka | visok je 175 cm, težak 61 kg i nosi veličinu M |
|---|---|
| Materijal | najlon |
| Sastav | 80 % najlon, 20 % elastan |
| Unutarnji sloj za dodir | sintetičko vlakno |
| Boja sloja za dodir | crna |
| Guma | klasična |
| Pranje | 30°C |
| Glačanje | ne |
| Sušilica | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Razmišljate kako zapravo funkcioniraju i možete li se na njih zaista osloniti?U našem blog članku pronaći ćete mnogo razloga zašto su menstrualni kupaći kostimi odličan izbor za vodene igre i opuštanje uz bazen ili na plaži.Odgovorit ćemo na česta pitanja i savjetovati kako odabrati one prave baš za Vas.
Volite vodu i plivanje?Ne ograničavajte se ni tijekom svojih dana!Menstrualni kupaći kostimi Pietro Filipi pružit će vam pouzdanu zaštitu, bilo da idete na bazen, kupalište ili more.Zahvaljujući pouzdanoj upijajućoj sloju, osjećat ćete se udobno i sigurno čak i tijekom vodenih igara.
Sastav:
Češki brend Pietro Filipi ima dobar ugled i dugu tradiciju kod nas.U prošlosti ste kod njih mogli pronaći formalnu odjeću za posao i slobodno vrijeme, a sada se brend fokusira prvenstveno na donje rublje za moderne žene i muškarce.Menstrualne gaćice i kupaći kostimi su prirodno proširenje asortimana.Ugodni materijali i kvalitetna izrada svrstavaju menstrualne kupaće kostime Pietro Filipi uz bok poznatih brendova i sigurno vas neće razočarati.
Savjet:Njega menstrualnih kupaćih kostima i gaćica nije zahtjevna, ali ako nemate iskustva s njima, mogu vam pasti na pamet razna pitanja.Zato smo sve naše savjete o njihovom održavanju sastavili u pregledan članak.
| Model/ka | visok je 175 cm, težak 61 kg i nosi veličinu M |
|---|---|
| Materijal | najlon |
| Sastav | 80 % najlon, 20 % elastan |
| Unutarnji sloj za dodir | sintetičko vlakno |
| Boja sloja za dodir | crna |
| Guma | klasična |
| Pranje | 30°C |
| Glačanje | ne |
| Sušilica | ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
255 ljudi je kupilo
Recenzije na stranom jeziku prevedene su pomoću prevoditelja DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Pietro Filipi: Teški high-gain
Dobra vrijednost za novac
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky pro normální menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci, vhodné i při inkontinenci. Černá barva.
Jednodílné dívčí menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
Pažljivo biramo proizvode na koje se možete osloniti
Za vas i za okoliš
Mogućnost povrata unutar 30 dana
100 % proizvoda na skladištu